Read more about логічні задачі на співбесіді here.

На малюнку – фургон, на якому ґудзики розвозили по магазинах. Уже тоді хтось помітив, що візерунок з ґудзиків на фургоні являє собою головоломку. Десять ґудзиків розташовані в три ряди по чотири ґудзики в кожному ряді (один горизонтальний ряд і два вертикальні). Пересунувши всього два ґудзики, спробуйте скласти чотири ряди по чотири ґудзики в кожному ряді. На це завдання вам виділяється десять хвилин. Розв’язання задач на логіку це чудова вправа як для дітей, так і дорослих, яка розвиває винахідливість і нестандартність мислення.

Тепер між двома деревами натягнута подвійна мотузка, тримаючись за яку людина може перебратися на острів. Це одна з тих головоломок з перестановками, які ми всі так любимо (адже любов зла, чи не так?). Спочатку покладете три монетки на чорні кола у квадратах 2, 3 four, потім покладете три монетки на білі кола у квадратах 5, 6 і 7. Тепер за сім ходів поміняйте монетки місцями, пересуваючи їх з одного квадрата на іншій по чорних лініях, які з’єднують квадрати. При цьому можна пересувати монетку тільки на порожні квадрати.

У нас є й інші складні загадки. В Україні про цю платформу мало хто думає в контексті рекрутингу. Щоб переміщати картки і виконувати інші інтерактивні завдання, перейдіть у кабінет учня. Є така свіжа головоломка-загадка – потрібно за 8 секунд розшукати серед великої кількості гордих тигрів одне левеня. Дорогою до лісового озера йдуть тільки 2 ноги – ноги хлопчика, лапи собаки не рахуються, а усі кого він зустрів, повертаються з озера. Це стрічка така — шовковисто-розписна,

Не можна також згинати аркуш. Stack Overflow допомагає мені щодня безліч разів, адже суттєву частину свого часу кожен розробник гуглить. А ще я отримую задоволення від відповідей і допомоги іншим користувачам.

Завдання мають творчі елементи і розвивають уяву та схильність до абстрактного мислення. Таким чином, дитина набуває вмінь, які необхідні для правильного збору та аналізу інформації про навколишній світ. Всі вправи дуже різноманітні, тож ігровий аспект цього розділу особливо яскраво виражений. Віллі-Ковзаняр став переможцем Балу Головоломних Роллерів у 1889 році. От він – на малюнку – з головним призом.

цікаві задачі на логіку

Я вчився в Польщі, а потім працював на американські, фінські, норвезькі, британські компанії, і у всіх були круті програмісти з України. Світ щонайменше бекенд-розробки знає, що наші фахівці цінні, і ганяється за ними навіть без опитування платформи”. На жаль, в Україні Stack Overflow є недооціненим та ігнорованим.

Причому пропонували віддалену роботу, але на той момент я був працевлаштований. Згодом, коли відповіді стали накопичуватись, спрацював ефект рейтингової історії. Це схоже на ефект лайків у соцмережах. Звичайно, без сердечок, але схвалення та несхвалення на Stack Overflow працює і створює мотивацію продовжувати. Я занурився, а далі усвідомив, що роблю внесок у важливу платформу обміну знаннями, яка приносить користь.

Бертрам відразу зробив такий же хід білими на другій дошці. Август зробив відповідний хід чорними на другій дошці. Бертрам зробив такий же хід чорними на другій дошці. Так вони гали далі, і Бертрам завжди повторював ходи Августа на першій дошці, коли грав на другій. Зрештою Август зрозумів, що грає сам із собою й що якщо він виграє одну партію, то автоматично програє іншу.

Отже, чи можна з’єднати дванадцять корон п’ятьома прямими лініями так, щоб кожна з них продовжувала наступну, а всі разом вони утворювали замкнену фігуру? На розв’язок цієї головоломки даємо вам десять хвилин, а переможець заслуговує титул «Король головоломок». Сто років тому не було ґудзиків краще, чим ґудзики Бастера Бартона.

Деякі з наведених нижче підходять навіть дошкільнятам. Відповіді до загадок дивіться внизу. Як відповідати, так і ставити запитання треба вміти. Буває, що користувачі погано формулюють запитання і допомогти їм практично неможливо. В запитанні може бути не весь потрібний код, а буває, що його взагалі немає.

Перевернути пляшку, налити в поглиблення денця шампанського з іншої пляшки і випити. Хитрий кріт улаштував запасну комору між камерами 10 і 11. Використовуючи 6 прямих ліній, створіть eleven перетинів (точок, що виникли у результаті перерину ліній).

цікаві задачі на логіку

Або він зіграє внічию на обох дошках. Розлючений Август здався й заприсягся ніколи більше не грати із братом у шахи. Нехай фігура складається із трьох рівних квадратів, розташованих так, як показано на малюнку.

цікаві задачі на логіку

Потрібно пересадити їх так, щоб всі 27 дубків стояли знову в 9 рядів по 6 дерев у кожному – і жодного дубка осторонь. Перед вами – справжній тест на перевірку інтелекту. На малюнку зображено шість довільно розташованих кіл, трикутників і квадратів. Ваше завдання – назвати інші три фігури в кожному ряді. Подумайте гарненько й беріться за олівець. Я не знаю, чи допоможе українській IT-індустрії опитування Stack Overflow, але в Україну і без того приходять за програмістами.

Сам я не ставлю запитань, тому що не звик просити про допомогу. Завжди знаходжу інформацію самостійно. Лише раз я поставив запитання на Stack Overflow, таким чином тестував розділ запитань. На нього відповіли, і тепер, за правилами Stack Overflow, я не можу його видалити. Припустімо, ми маємо 10 пакетних передач даних бездротовою мережею. Канал не дуже якісний, тому є ймовірність 1/10, що пакет даних не буде переданий.

  • Цей дужий малий годинами стоїть на пості, спозираючи найбагатшу у світі колекцію.
  • Рівно стільки, скільки необхідно для проїзду.
  • Але спробуй виринути з рутини у світ фантазії, неординарних та несподіваних рішень.
  • Перед вами – справжній тест на перевірку інтелекту.

Одного разу рано вранці, збираючись на чергову дуель, яких було так багато в його житті, він шукав пару панчіх одного кольору. Визначите мінімальну кількість панчіх, яку повинен витягти з ящика сер Роджер, щоб підібрати пару однакових. Шість веселих морських коників вишикувались у ряд, щоб зіграти в одну гру. У перших трьох – світлі хвости, а в трьох останніх – темні. Ціль гри – помінятися місцями не більш ніж за десять ходів. Це завдання здається простим, але дивіться, не попадіться на гачок.

цікаві задачі на логіку

Штанів нема дивись вперед – є лише один берет. — А звідки він? З дуба тітки. У чистому полі, уздовж містечка, в’ється змійкою, а не річка.

А тепер перекладіть карти таким чином, щоб у кожному ряді по горизонталі, по вертикалі й по діагоналі не було двох карт, однакових за значенням або масті. Тут, у центрі цієї жахливої пустелі, знаходиться загублене місто Іштар. Щоб до нього дістатися, я повинен іти пішки від узбережжя до центру материка. Рухаючись по цій дорозі, людина може взяти із собою запасів продовольства не більше ніж на п’ять днів. Я підрахував, що можу просуватися за день якнайбільше на тридцять миль. Судячи з карти, місто знаходиться на відстані ста двадцяти миль від узбережжя.

Дається взнаки, що понад 10 років працював викладачем. Щодо опитування Stack Overflow, то в StackExchange є публічне API, яке дає змогу відфільтрувати серед всіх учасників спільноти людей з України. Якщо комусь потрібно дізнатись, скільки на Stack Overflow українців, він може це зробити за допомогою скрипту». Цю задачу пропонували розв’язати для вступу до Школи аналізу даних у лютому 2014 року.

У небі одна, в землі немає, а у баби їх цілих дві. Матеріали з позначками «Новини компаній», «Анонси», «Акції», «Блоги» та PR публікуються на правах реклами. Цю задачку описав користувач, з яким була співбесіда на позицію senior methods ENGINEer. В описі він зазначив, що він мав свою відповідь, щодо якої він довго сперечався з людиною, яка проводила співбесіду. Якщо ти даси правильну відповідь, то одразу стане зрозуміло, чому слід сумувати. Придивіться, в малютки, нема пальто, нема куртки,

Ви отримаєте листа з лінком для створення нового. Більше сума, тому що добуток дорівнює zero (один з множників – це цифра 0). Вийти на вулицю відразу після початку нового року. На першому поверсі, незалежно від розподілу мешканців по поверхах.

Поруч – свідчення його неперевершеного вміння вигадувати головоломки. Він зумів точно відтворити малюнок, який ви бачите, витративши на це рекордно мало рухів. Спробуйте, не відриваючи олівця від аркуша, визначити, скільки ходів зробив Віллі, щоб виграти бажаний приз.

Esteban Burgos
No Comments

Leave a Comment